Акватабс

Акватабс — композитний таблетований препарат третього покоління, являє собою швидкорозчинні шипучі таблетки, які містять в якості діючої речовини натрієву сіль дихлорізоціанурової кислоти. Акватабс — високоефективний і надійний дезінфікуючий препарат з високою бактерицидною, віруліцидною та фунгіцидною дією та має широкий спектр дії, що нейтралізує хворотворні бактерії, віруси, глисти, паразити.

Таблетки Акватабс призначені для знезараження питної води в «точці споживання» (захищені і не захищені колодязі, ємності для зберігання води, системи водопостачання, трубопроводи), що особливо важливо при відсутності повного циклу обробки води або в умовах коли він повністю відсутній.

Талетки Акватабс мають дозований формат по активному хлору, відсутня необхідність в дозаторах, спецперсоналі, зручний у використанні, не потребує особливих умов зберігання.

Багаторічна практика застосування Акватабса в Україні в лікувально-профілактичних закладах, в комунальному господарстві, в підрозділах МО, Прикордонних військах, в підрозділах СБУ підтверджує високу ефективність та безпечність даного засобу.

Препарат випускається в пластмасових банках по 60 таблеток, одна таблетка знезаражує до 5000 літрів води, термін придатності — 3 роки з дати виробництва.

Акватабс виробляється згідно вимогам ЄС, має сертифікати ISO, GMO, NSF.*

Оставьте комментарий

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.